איך מזון על עוזר להגביר את התפוקה בעסקים

משקאות מפירות על

לבצע עבודה בזמן שהעולם עדיין ישן, או להימנע מהסחות הדעת במקום העבודה על מנת לעבוד בצורה יעילה יותר.

אך קיימת דרך פשוטה נוספת שתוכל להגביר את התפוקה, שייתכן ששכחתם ממנה: תזונה נכונה, או באופן ספציפי, מזול על. אוכל נהדר, פשוט ומדהים לבריאות הגוף, הנפש והמוח.

האם ידעתם שעל ידי אכילת אוכל בריא מסוים, ניתן להגביר את הפרודוקטיביות? מאכלים מסוימים יכולים לרומם את הנפש ולעזור בתפקוד במשך היום ברמת שיא, והכי חשוב, הכול טבעי. אין צורך בטכניקות בישול מהודרות, פשוט אוכלים את המזונות הבריאים הנכונים, ושמים לב להבדל בתפוקה.

מזונות ומשקאות על להגברת התפוקה

הנה רשימה של כמה מזונות על שכדאי לאכול ולשתות מהם יותר כדי לשפר את התפוקה.

פירות יער

הגבירו את הפרודוקטיביות שלכם על ידי אכילת פירות יער, ובפרט אוכמניות. נוגדי החמצון באוכמניות מעוררים את זרימת הדם והחמצן למוח. מחקרים הראו דחיפה של עד חמש שעות בזיכרון ובריכוז לאחר צריכת אוכמניות.

וזה לא הכול. אוכמניות עוזרות להגביר את המיקוד ואף הוכחו כמסייעות במניעת מחלות לב, סרטן ודמנציה.

תה ירוק

יש סיבה למה כל כך הרבה אנשים אוהבים כוס תה חם, מרגיע ומרומם. זוהי דרך נהדרת לתת לעצמכם דחיפה אחרי יום קשה בעבודה. יחד עם זאת, במקום תה רגיל, מומלץ לשתות תה ירוק.

הוא מכיל קפאין וגם אתינין, שעוזר לשחרר קפאין למערכות הגוף לאט יותר לאורך זמן, ועוזר להתמקד לאורך זמן. הקאטצ'ינים ונוגדי החמצון בתה ירוק הוכחו גם כמגבירים את הזיכרון ומפחיתים את העייפות הנפשית.

פירות על

מחקרים מגלים כי אכילת פירות במהלך יום העבודה מגבירה את הפרודוקטיביות, האנרגיה והרווחה. צלחת פירות על טריים על שולחן העבודה של אנשים מגדילה את תפוקתם ביותר מעשרה אחוזים, מגדילה משמעותית את רמות האנרגיה שלהם ומעודדת אום לנהל אורח חיים בריא יותר.

ספירולינה

ספירולינה היא אצה מיוחדת שאינה צריכה אפילו לעבור מיצוי, מכיוון שתכולת החלבון הראשונית שלה גבוהה בשבעים אחוזים!

אם אתם קונים ספירולינה מיובשת, בצורה של כמוסות או אבקה – אם יכולים להגיע לתכולה הגבוהה ביותר, אם קניתם אותה באיכות טובה. הסוד הוא לחפש מקור אורגני מוסמך. קל גם להבחין בחלבון הספירולינה האורגני, שכן יש לו צבע כחול-ירוק צפוף מאוד, אשר עשוי להיראות כמעט שחור או חום כהה.

למרות ששבעים אחוזים לאבקה אורגנית מיובשת זה מספר מרשים ביותר, מומלץ להשיג את הרכיבים הטריים, על מנת להפיק את מלוא היתרונות של האצה המדהימה הזאת, להגברת התפוקה. ועוד דבר שחשוב לזכור: יש לשתות הרבה מים כשאתם צורכים ספירולינה, כך שהיא תיספג טוב יותר בגוף.

מיהם ib2b?

אתר ib2b מנסה לתת את המקסימום אינפורמציה בכל הקשור לניהול עסקים קטנים, החל מניהול משאבים ועד לניהול זמן. הצטרפו לקהילה ודאגו לעסקים הקטנים יחד איתנו. 

פוסטים אחרונים