בידה, בידן וכל מה שאתם צריכים לדעת עליהם

חדר שירותים עם בידה

לפני שנתחיל לספר לכם מהי חשיבות הבידה ובטרם נסביר לכם על המוצרים השונים הקיימים לבידה, נסביר לכם מהו למעשה ולמה השימוש בו הוא אך ורק חיובי ובפרמטרים רבים של החיים.

אם לא היכרתם עדיין, הבידה

הבידה הוא למעשה תוסף אותו ניתן להתקין בחדר השירותים על יד מושב האסלה שבביתכם, וזאת על מנת לאפשר לכם לשטוף, לנקות ולייבש את אזוריכם המוצנעים לאחר שהייה בשירותים. הבידה, שמקובל יותר באירופה ובארצות המזרח, הוא שיטת ניקיון המאפשרת היגיינה גבוהה הרבה יותר מאשר שימוש בנייר טואלט. את הבידה ניתן למצוא לרוב בבתי מלון, בתי אבות וכמו כן גם בבתים פרטיים. היכן שתרצו להתקין בידה, יהיה ניתן להתקין אותו. הדבר ישרת אך ורק אתכם.

משהכרתם את הבידה, הכירו את בידן

בידן הוא מוצר ארצ-ישראלי כחול לבן והוא מושב בידה המותקן במקום או על מושב האסלה שבביתכם. לבידן יש כמה סוגי בידה לבחירתכם ובהתאם לצרכים האישיים שלכם ושל שאר חברי המשפחה.

למי מיועדים המוצרים של בידן?

כעיקרון, המוצרים של בידן שייכים לכל אדם החפץ בבידה מותקן בחדר השירותים שלו. אך אם נתמקד, ישנן אוכלוסיות שהתקנת הבידה בביתם רצויה בהחלט עקב מוגבלות תנועה כלשהי או עקב גילם המתקדם אשר מקשה עליהם את ההליכה לחדר השירותים.

כעת, לאחר שהבנו מהו הבידה, מה זה בידן ולמי הוא מתאים, נתמקד כרגע במוצרים הקיימים לבידן כאשר לכל אחד ממתקני הבידה יש אפשרויות שונות המשרתות את המשתמשים לפי הצורך האישי שלהם.

בידן רגיל המקורי כחול לבן

הבידן הרגיל הוא למעשה הבידן המקורי והסטנדרטי ביותר. כשאנחנו אומרים סטנדרטי הכוונה היא שהוא הבידה אותו יהיה הכי פשוט ונוח לבחור כאשר אתם מעוניינים להתחיל ולהשתמש בבידה. הבידן הרגיל ניתן להתקנה במקום מושב האסלה שלכם ובסיום השימוש שלכם בשירותים יתפעל במקום נייר הטואלט בכך שיוציא זרם מים שינקה את האזורים המוצנעים שלכם.

בידן חם המקורי כחול לבן

הבידן החם הוא בידה המאפשר מים חמימים במקום טמפרטורת המים הרגילה המגיעה בבידן הרגיל. כמו הבידן הרגיל, הבידן החם ניתן להתקנה במקום מושב האסלה אך בניגוד לבידן הרגיל, הבידן החם נותן לכם את האפשרות להעלות את טמפרטורת המים של הבידה עד ל-38 מעלות. יהיה מומלץ עבור אנשים עם רגישות יתרה לקור או למגע מים וייתן את התשובה להקלה על השימוש בשירותים ובבידה.

בידן טורבו המקורי

כמו שמו, ודאי כבר הבנתם שזהו בידה יותר מתקדם מהסטנדרטי. בידן טורבו הוא הבידה המועדף ביותר עד כה עבור אלה שהצטרפו לשימוש הבידה ואלה שרצו לשדרג את השימוש בו. מה כל כך מיוחד בו? המיוחד בו זה שהוא מאגד את כלל אפשרויות הבידה במתקן אחד. כך, ניתנת לכם הבחירה באיזו טמפרטורת מים אתם מעוניינים ויתרה מכך, בידן טורבו מאפשר גם את הייבוש של האזור לאחר הניקיון. כלל הפעולות של הבידן הזה ניתנות לפעולה על ידי לחיצת כפתור ומאפשרות למשתמש נוחות רבה לפעולה.

בידן פרו רגיל עם הגבהה

מוצר זה מתמקד בבני הגיל השלישי ובאנשים אשר מגבלה כלשהי מקשה עליהם ללכת באופן סדיר לחדר השירותים. בידן פרו הוא למעשה בידה המגיע עם הגבהה עבור הקלה על השימוש בחדר השירותים. אנשים רבים מוצאים עצמם מתקשים ללכת לשירותים במהלך היום זאת עקב כאבים או קשיי גיל כאלה ואחרים. כאשר קיימת הגבהה למושב האסלה הדבר מאפשר להם להתיישב ביתר קלות, להגיע אל מושב האסלה ללא חשש ולמצוא את עצמאותם במקום הפרטי ביותר שלהם.

יתרה מכך,  בידן פרו מגיע עם אפשרות לשלט רחוק דבר שיכול להקל רבות על אותם אנשים אשר תנועת הגוף שלהם מוגבלת והם אינם יכולים לבצע את פעולת הבידה בעצמם. שלט רחוק יכול להקל עליהם רבות כאשר הוא ניתן להפעלה גם מאחורי דלת סגורה ועל ידי אדם אחר שכבר לא צריך להיות נוכח איתם באותו החדר.

בידן פרו חם עם הגבהה

ודאי כבר הבנתם שכמו שיש בידן רגיל ובידן חם, גם פה בידן פרו ובידן פרו חם משחקים על אותה מטרה. בידן פרו חם עם הגבהה מאפשר לכם לשנות את טמפרטורת המים עד ל-38 מעלות ולאפשר לכם ולשאר בני המשפחה את האפשרות להחליט על זרם המים המועדף, איש איש עליו. לבידן פרו חם קיימות אותן אפשרויות כמו לבידן פרו הרגיל. ניתן לשלוט עליו עם שלט רחוק, ההגבהה היא אותה הגבהה ולמעשה חוץ מהחימום האפשרי של המים, אין הוא שונה מבידן פרו הרגיל.

בידן פרו טורבו עם הגבהה

גם בידן זה מתמקד בעיקר בבני הגיל השלישי ובאנשים אשר קיימת להם מגבלת תנועה כזו או אחרת. חלק מבני הגיל השלישי יעידו כי הליכה לשירותים היא נטל אשר הם מנסים לדחות את הקץ אליו זאת כיוון שהדבר קשה להם. כך, לא רק שהם מונעים מעצמם פעילות טבעית של הגוף, הם גם מזיקים לעצמם מבחינה בריאותית ונפשית כאחד. כאשר קיים מתקן כבידן פרו טורבו, המגיע עם הגבהה בכדי לאפשר ישיבה קלה ומהירה יותר על מושב האסלה, הדבר מאפשר למשתמשים את שקט נפשי ויכולת ללכת לשירותים לפי הצורך ולא לפי היכולת.

כמו כן, בכדי להקל עוד יותר, לבידן פרו טורבו קיים גם שלט רחוק המאפשר את הפעלת הבידה גם מאחורי דלת סגורה. כך מתבטלת הרגשת חוסר הנוחות כאשר אדם נוסף צריך להיות איתכם בחדר השירותים בכדי לעזור לכם בסיום. בידה זה מאפשר גם שינוי טמפרטורת המים וגם מכיל בתוכו מייבש לאחר שימוש. המייבש במקרה הזה יכול לעזור בכך שהוא משאיר את האזורים הצנועים יבשים ומוריד חשש מלחות או רטיבות מיותרת שלאחר מכן יכולה להוביל גם לפריחות או דלקות מיותרות.

בידן אלקטרוני

אם עד עכשיו דיברנו על האפשרות להוסיף שלט רחוק לבידן שלכם, הרי שהבידן האלקטרוני מאגד את כל האפשרויות שלכם לתוך שלט אחד. כך, תוכלו לשנות את טמפרטורת המים, לשנות את כיוון זרם המים וכיוון זרם המייבש ולמעשה אין צורך במגע ישיר עם הבידן לאחר התקנתו.

הבידן האלקטרוני יכול להיות יעיל בעיקר עבור אנשים עם מוגבלות כזו או אחרת, אנשים שצריכים עזרה מדי יום ואלה שמתקשים להגיע אל חדר השירותים בעת הצורך. כאשר יש שלט הניתן לשליטה גם דרך דלת סגורה, הדבר מאפשר את החייאת הפרטיות מחדש, מאפשר שליטה על הניקיון והייבוש ובעל בקרת בטיחות המגנה על המשתמש.

מהם היתרונות העיקריים של בידן?

בראש ובראשונה, בטרם נמנה את היתרונות של בידן, נספר לכם שהיתרון המשמעותי הראשון של בידן הוא עיקרון ההיגיינה האישית והשימור שלה. כאשר מדובר בהיגיינה אישית, זוהי חובתו האישית של כל אדם להגן על היגיינה זו ולטפח אותה. מגיל צעיר מסבירים לנו ומדברים איתנו על ההיגיינה האישית כאשר האיברים המוצנעים הם הרגישים ביותר במערך היגיינת הגוף. כאשר יש נייר טואלט שעלול להזיק לאזורים המוצנעים ומגבונים לחים אשר קיים בהם לרוב סבון או חומר חיטוי אחר כשלאחר מכן אתם לא שוטפים, האם זה הדבר הכי טוב שאתם יכולים לספק לגוף שלכם? הרשו לנו לענות בשבילכם- לא ולא.

היתרונות של הבידה באים לידי ביטוי כך

  • מנקה את האזורים המוצנעים בצורה שנייר לעולם לא יוכל לנקות בצורה היעילה כמו שמים זורמים יכולים.
  • ניקוי וייבוש טוטאלי של האזורים המוצנעים
  • חיסכון משמעותי בכסף הנחסך לאחר שתפסיקו לרכוש נייר טואלט
  • הוצאה שמחזירה את עצמה
  • השבת עצמאות
  • ידידותי לסביבה ואקולוגי

ואם זה לא מספיק, על כל יתרונותיו של הבידה, תוכלו לבקש לשנות את כיוון הפעלת הבידן במידה וצד ההפעלה לא תואם ליכולות שלכם. בנוסף, דעו שהתקנת בידן בבית היא נוחה וקלה. כל בידן ניתן להתקנה עצמית אך במידת הצורך ולפי בקשה ניתן לבקש את ההתקנה מהחברה עצמה.

לסיכום, אם אתם מחפשים את הדרך היעילה ביותר והטובה ביותר לשיפור ושמירת ההיגיינה האישית שלכם, בידה יהיה המקום הראשון להתחיל ממנו.

מיהם ib2b?

אתר ib2b מנסה לתת את המקסימום אינפורמציה בכל הקשור לניהול עסקים קטנים, החל מניהול משאבים ועד לניהול זמן. הצטרפו לקהילה ודאגו לעסקים הקטנים יחד איתנו. 

פוסטים אחרונים