ברזים למטבח: כל מה שרציתם לדעת

ברז מטבח

כלים סניטריים מאפשרים לשדרג את המטבח אבל צריך לדעת איך לבחור אותם. במאמר הבא נתמקד בברזים, נסביר על ההבדלים ביניהם ונציג את היתרונות שלהם

המטבח הוא החדר הכי חשוב בבית. למטבח יש תפקיד חשוב בשגרת החיים של המשפחה, הוא משמש לאירוח ובילוי משותף ובו כמובן נבשל ונאפה. עם זאת, האבזור במטבח משפיע על הפונקציונאליות שלו ולצד מכשירי החשמל נדרשים כלים סניטריים. מבין שלל הכלים הסניטריים, החשובים ביותר הם ברזים למטבח – שאף מגיעים כיום במגוון סגנונות.

בעזרת הברז ניתן להשלים את מראה המטבח. בנוסף, ברזים איכותיים יכולים לחסוך במים ובהוצאות ובעזרתם אפשר לשלוט על זרם המים ודרגת העוצמה. כך הופכים כלים סניטריים דקורטיביים לברזים חסכוניים, משתלמים ויעילים שמשפרים את איכות החיים עבור כל בני המשפחה.

מה ההבדלים בין סוגי ברזים?

הכי חשוב לדעת שיש הבדלים בין סוגי ברזים וכדאי להכיר אותם על מנת לבחור דגם מוצלח. ההבדלים באים לידי ביטוי בסוג הברז, ביצרן ובטווח המחירים.

בפועל, ניתן להשוות בין דגמים של ברז פרח רגיל לבין ברז נשלף או לראות בקטלוגים השונים דגמים מיוחדים של ברזי סוללה, ברזי מזיגה וברזי לבידה. כמו כן, הטרנד של השנים האחרונות מציב בראש סדר העדיפויות את ברזי האינטרפוץ שמגיעים במגוון גימורים למטבח ובגימורים אחרים לחדרי רחצה.

אפשרות אחרת היא להשוות בין הברזים לפי המפרט. בתוך כל קטגוריה יש סוגים שונים של ברזים, כמו שאפשר לראות בברזי מטבח עם פיה נשלפת לעומת ברזי מטבח עם מתז או ברזים עם שתי ידיות. אם רוצים ליהנות מהברז לאורך זמן, מומלץ לוודא שהוא עונה על צרכים ספציפיים שקשורים לאופן שבו רגילים לנקות כלים, לבשל או להשתמש בכיור.

מה כדאי לבדוק לפני שקונים ברז?

הגודל והמשקל מעניקים אינדיקציה כללית למידת ההתאמה של הברז למטבח. אם רוצים להיכנס לעובי הקורה, יש לברר לגבי מנגנון להפחתת זרם המים מבלי להשפיע על הלחץ – אך תוך חיסכון משמעותי בהוצאות. במקביל, כדאי לבדוק האם הברז כולל דסקיות קרמיות חזקות ועמידות בפני החיכוך הכרוך בשינוי טמפרטורת המים ועד כמה שטח הפנים קשיח, עמיד וקל לניקוי.

במילים אחרות, אין להקל ראש בחשיבות של כלים סניטריים בכלל וברזים בפרט. הברזים הם בסופו של דבר אמצעי פונקציונאלי שהשימוש היום יומי בו עלול לגרום שחיקה. הדרך להימנע משחיקה ובלאי היא להשתמש בפליז בציפוי כרום, לתת עדיפות לברז איכותי ולהשקיע גם בהתקנה מקצועית.

לסיכום, הצורך שלנו וגם היעילות, הנוחות והאסתטיקה יקבעו איזה ברזים יספקו את המענה המקיף ביותר עבור המטבח. אם רוצים להחליף ברזים קיימים, כדאי לבדוק את המפרט הטכני המלא ואת איכות חומרי הגלם. כך משלבים במטבח את הברז המושלם ודואגים לזרימה חסכונית של מים.

מיהם ib2b?

אתר ib2b מנסה לתת את המקסימום אינפורמציה בכל הקשור לניהול עסקים קטנים, החל מניהול משאבים ועד לניהול זמן. הצטרפו לקהילה ודאגו לעסקים הקטנים יחד איתנו. 

פוסטים אחרונים