העסק שלכם צריך אתכם רגועים

יוגה

בין אם אתם עצמאיים, בעלי עסק קטן או בעלים של תאגיד, גם העסק שלכם וגם אתם צריכים להיות רגועים כדי שהכל ינוע חלק. אם אתם מוצאים את עצמכם במסע לחצים, חשוב שתדעו לעצור שניה ולנשום.

אם עוד לא יצא לכם להתנסות ביוגה או במדיטציה, הנה כמה יתרונות שיכולים לעזור לכם פלאים להלך חייכם והלך העסק שלכם-

מגביר אנרגיה ומפחית עייפות

ישנו מחקר המראה כי ישיבה של למעלה מחמש שעות הורסת את הפרודוקטיביות שלכם ויוצרת מתח רב. מספיק שתפנו לעצמכם חמש דקות כל שעתיים בו אתם עושים קצת מתיחות, יוגה ומדיטציה, תוכלו לראות כיצד מצבכם משתפר. יוגה ומדיטציה הן שיטות מעולות להמרצת זרימת הדם ובעקבות כך מונע עייפות.

מקל בכאבים פיזיים

אם אתם סובלים מכאבים, או קיימת לכם בעיה פיזית מוכרת, הדבר ישפיע לחלוטין על הפרודוקטיביות שלכם. לא משנה איזה סוג עבודה יש לכם, אם אתם כל הזמן חושבים על התמודדות עם הכאב, הדבר האחרון שתחשבו עליו זה על העבודה שלכם. אך לעומת זאת, יוגה ומדיטציה יכולות להקל על המכאובים הפיזיים, בין אם מדובר בכאבי ראש כרוניים, דלקת פרקים או כאבי גוף אחרים.

מפחית חרדה

מלבד כאבים פיזיים ומחלות כרוניות, הגורם העיקרי השני המשפיע על הבריאות שלכם בזמן העבודה הוא המתח הנפשי והרגשי. אם אתם לא מכירים את הקשר בין הגוף לנפש, הרי שמתח רב יכול ליצור גם בעיות פיזיות עם הזמן. בעשיית יוגה או מדיטציה כמה דקות בכל שעה למשל, תוכלו להפחית את החרדה שלכם, לסדר את הנשימות שלכם וכמו כן גם את הראש.

משפר ריכוז

יעדים סופיים, פגישות שלא נגמרות ועומס עבודה במקום העבודה עלולים ליצור עומס מנטלי שימנע מכם להתרכז במשימות ולקבל החלטות טובות. יוגה ותרגילי נשימה למשל, יכולים לעזור לכם להשתיק את הרעש המתקיים בראשכם ולנקות אותו מעומס. בעקבות זאת תהיו יותר זהירים בהחלטות, ערניים ומפוקסים.

עוזר ליצירתיות

אם יוגה ומדיטציה עוזרים לכם להתפקס, להוריד את סף החרדה ולהיות ערניים יותר, הרי שטכניקות אלו עוזרות לכם גם לפתוח את הראש ולחשוב מחוץ לקופסא. כך, בזמן שאתם מנקים את הבלאגן שהצטבר לכם בראש, תוכלו למצוא דרכים מקוריות וחדשניות יותר ממש מתוככם.

מגביר את המורל

תחשבו על זה ככה, כמשהו לא טוב קורה לכם, נדמה שהכל לא יצליח לכם. שלא יהיה לכם חשק או כוח לעשות כלום. אך אם מצב הרוח שלכם מרומם ואתם מרגישים טוב נפשית ופיזית, המורל שלכם יהיה גבוה ויהיה לכם מוטיבציה לפעול. גם פה, יוגה ו/או מדיטציה יוכלו לעזור לכם לשפר את מצב הרוח ולהרגיש הרבה יותר טוב עם עצמכם.

תחשבו על זה כך, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות מהיום שלכם כמה דקות (קחו 10 דקות), שבו בשקט ונסו לרוקן את הראש ממחשבות. לאחר שהשקט שוכן בכם, נסו לחשוב איך לתעל את העבודה שלכם, איך להיות נעימים לעובדים שלכם ואיך אתם יכולים להשרות את האווירה שלכם גם בעסק שלכם.

מיהם ib2b?

אתר ib2b מנסה לתת את המקסימום אינפורמציה בכל הקשור לניהול עסקים קטנים, החל מניהול משאבים ועד לניהול זמן. הצטרפו לקהילה ודאגו לעסקים הקטנים יחד איתנו. 

פוסטים אחרונים