כל כמה זמן חשוב להדביר בעסק שלכם?

מדביר

היום כבר אין ספק. הדברה היא מהלך חשוב, ולא רק בבית. אז נכון, בדירה או בבית הפרטי אנחנו מבצעים הדברה באופן קבוע כדי להימנע ממקקים ומזיקים למיניהם, אבל גם למשרד הם מגיעים לבקר, ולעתים קרובות למדי. מצד שני, אתם בוודאי לא רוצים לקבל את פניו של הלקוח עם מקק שממתין במטבח או נמלים שאורבות בפינת הקפה. אז איך עושים את זה נכון, וכל כמה זמן תצטרכו לבצע הדברה?

הדברה ביולוגית או כימית?

פעם הכרנו שיטת הדברה אחת מרכזית. היא כללה שימוש בחומרים חזקים למדי, וכדי להבטיח את בריאותם של דיירי הבית התבקשנו לצאת מהדירה ליומיים או שלושה. אלא שהיום יש דרך אחרת, פשוטה יותר. הרעיון מאחורי הדברה ביולוגית פשוט למדי: במקום חומרים מזיקים ורעילים, נעשה שימוש בחומרים טבעיים בלבד. בשיטות החדשניות שקיימות היום ניתן ליהנות למעשה מהשילוב המושלם – מצד אחד הדברה יעילה מאוד, ומצד שני בטיחות רבה יותר. הכלל הפשוט אומר שאם החומרים הללו מזיקים לחרקים או למכרסמים, הם עשויים להזיק גם לחיות המחמד שלנו, וכמובן לכל אחד מבני הבית.

חזרה על הפעולה: בתוך שנה עד שנתיים

בהנחה שביצעתם הדברה באופן מקצועי ויסודי, הפעולה הזו תבטיח לכם הגנה מפני המזיקים והמכרסמים למשך שנה עד שנתיים. במילים אחרות, אם בתוך שבועות ספורים אתם כבר פוגשים את המקקים והנמלים במטבח, בשירותים או בפינת האירוח שלכם, הפעולה שבוצעה פשוט איננה מקצועית. מצד שני, אם תבחרו מבעוד מועד חברה אמינה ואיכותית באמת, תוכלו להבטיח לעצמכם ראש שקט הרבה יותר. לא רק שהחברה תתחייב לתוצאות טובות יותר, כשהיא מעניקה לכם אחריות למשך שנה (לפחות) היא יודעת שלא תזדקקו לשירותיה לפני שהאחריות הזו תסתיים.

המחיר לא קובע

רגע לפני שאתם מזמינים חברת הדברה לטיפול במזיקים שמגיעים להתארח הרבה יותר מהרצוי, כדאי להתמקד בחיפושים אחר חברה אמינה ומקצועית, זו שמשתמשת בציוד מתקדם ובחומרים הטובים ביותר. שימו לב שהחברה הזו לא בהכרח תהיה הזולה ביותר, ולמעשה מחירים נמוכים מדי אמורים לשמש תמרור אזהרה. כך, הקלישאה המוכרת לפיה "הזול הוא היקר" מדויקת להפליא, ואם תתפשרו על האיכות לטובת מחיר זול, אתם עשויים למצוא את עצמכם עם חרקים שלא נעלמים, ועם הוצאות נוספות על הדברה נוספת. הדרך הטובה ביותר להימנע מהטעויות שללו היא לבצע סקר שוק מקיף מראש, ולבחור את החברה המקצועית והאיכותית.

מיהם ib2b?

אתר ib2b מנסה לתת את המקסימום אינפורמציה בכל הקשור לניהול עסקים קטנים, החל מניהול משאבים ועד לניהול זמן. הצטרפו לקהילה ודאגו לעסקים הקטנים יחד איתנו. 

פוסטים אחרונים