למה לסרוק שקופיות ואיפה עושים את זה?

אם עברתם כבר את שנות השלושים והארבעים לחייכם, סביר להניח שאתם יודעים היטב מהן שקופיות וסביר להניח שלא מעט רגעים מהילדות שלכם שמורים על גבי שקופיות כאלה. השקופיות עצמן מאוחסנות כנראה היכן שהוא בבוידעם ואם לא תמצאו דרך להתאים אותן לעידן החדש הן כנראה יאבדו לנצח, שלא לדבר על כך שפשוט אף אחד לא יצפה בהן יותר, לא אתם ולא ילדיכם. את הדרך להתאים את השקופיות הללו לעידן החדש תוכלו למצוא בכל עסק לסריקת שקופיות.

מהי סריקת שקופיות ואיך זה נעשה?

תחום הסריקה הוא תחום שכולם מכירים אותו, בדרך כלל מהכיוון של סריקת מסמכים באמצעות הסורק הביתי. לצד זאת, ישנו תחום מסחרי שלם של סריקת מסמכים, תמונות, נגטיבים ושקופיות, ובתחום המסחרי הזה הדברים זזים הרבה יותר מהר והרבה יותר איכותי. סריקת שקופיות היא למעשה פרוצדורה שבמהלכה מקרינים את התמונה המשתקפת מהשקופית ומבצעים סריקה של התמונה עצמה, כך שבסופו של דבר מתקבל קובץ תמונה דיגיטלי כמו כל תמונה אחרת.

סריקה זו מבוצעת באמצעות מכשור מיוחד שיודע לקחת שקופית שקופית, להקרין דרכה אלומה של אור ולבצע סריקה של התמונה המתקבלת על גבי משטח ההקרנה. על אף שזה נשמע מסובך, תהליך הסריקה המסחרית מתבצע במהירות גבוהה מאוד ובצורה אוטומטית לחלוטין.

היכן אפשר לבצע את הסריקה?

סריקת שקופיות היא פרוצדורה שדורשת כאמור ציוד מיוחד ולא כל עסק שמציע סריקת תמונות יודע להציע גם סריקת שקופיות. לצורך העניין יהיה עליכם למצוא עסק לסריקת שקופיות והסבירות שתמצאו אותו בקניון ליד הבית היא נמוכה למדי, לכן כדאי לחפש עסק כזה באינטרנט. השירות עצמו כרוך במשלוח השקופיות על ידכם אל בית העסק ולאחר הסריקה החזרת השקופיות אליכם וקבלת הקבצים הדיגיטליים של השקופיות הסרוקות. מאחר ומדובר בתהליך מאוד פשוט יחסית, אפשר לנהל את כל התהליך דרך האינטרנט מבלי להגיע פיזית לבית העסק מה שפותח בפניכם מגוון רחב של אפשרויות בכל רחבי הארץ, ומאפשר לכם לבחור עסק לסריקת שקופיות שמציע את השירות במחיר הזול ביותר.

יחד עם זאת, שימו לב שאתם בוחרים בעסק מקצועי, אמין ומהימן שלא רק מבצע את הסריקה אלא גם מקפיד לבצע אותה בצורה מקצועית, מבלי לפגוע בשקופיות הפיזיות ותוך הבטחה למקסום איכות התמונה המתקבלת בתהליך הסריקה. כשמדובר בתמונות שצולמו לפני שלושים וארבעים שנה, היכולת לשפר איכות תמונה היא יכולת קריטית שאתם רוצים למצוא בבית העסק שאתם בוחרים בו.

מיהם ib2b?

אתר ib2b מנסה לתת את המקסימום אינפורמציה בכל הקשור לניהול עסקים קטנים, החל מניהול משאבים ועד לניהול זמן. הצטרפו לקהילה ודאגו לעסקים הקטנים יחד איתנו. 

פוסטים אחרונים