למה ספות שנפתחות הן מושלמות עבור משרדים קטנים?

שילוב ספות שנפתחות בחדרי משרד זעירים לעבודה בנוחות מרבית

ריהוט של משרדים היה בעבר, במשרדיהן של חברות רבות, מעוצב באופן חד גוני למדי כאשר נדיר היה למצוא מקומות עבודה שבהם מוצגת יצירתיות של ממש בעיצוב הפנים. בשנים האחרונות חלה תפנית בנושא זה, כאשר מנהלים רבים הבינו כי הוויזואליות של המשרד מקרינה הן על עובדי המקום והן על העמיתים או הלקוחות, המגיעים למשרד לצורך פגישות. בין פריטי הריהוט הנפוצים ניתן למצוא שולחנות גדולים, כסאות, ארוניות אחסון ולעיתים אפילו ספות נפתחות, שיש להן יתרון גדול עבור מי שעובד במשרד במשך שעות ארוכות.

באילו עסקים כדאי להציב ספות שנפתחות?

רכישת ספה נפתחת עבור עסק, עשויה להיות שימושית במיוחד בשביל מי שנשאר למשמרת לילה או נותר במשרד להשלים שעות עבודה עד הערב המאוחר. במהלך שעות היום, ספה כזו נשארת במצב סגור ויכולה לשמש עבור חדר ההמתנה, ללקוחות שמחכים לקבל שירות או אפילו בתוך המשרד עצמו – לישיבות והתכנסויות שונות. לרוב יהיו אלו עסקים שבהם באמת יש חדר המתנה, כמו קליניקות של רופאים, קוסמטיקאיות או ווטרינרים. במקרים אחרים, ספות כאלה יכולות להתאים למשרדי הייטק, אשר פעמים רבות עובדיהם נשארים עד מאוחר מאוד במשרד כדי להשלים משימות שונות. כאשר נגמר יום העבודה ה"רשמי" אבל בפועל יש עוד הרבה מה לעשות, מי שנשאר במשרד יכול לפתוח את הספה, לפרוש עליה סדין וליהנות משינה מהירה ומרעננת, אשר תכניס בו אנרגיה מחודשת להמשך עבודה במלוא המרץ.

איך בוחרים דגם מתאים למשרד קטן במיוחד?

הדבר החשוב בהכנסת ספה שנפתחת אל תוך משרד זעיר, הוא לבדוק שאכן יש לה מקום להיפתח ושהיא אינה נתקעת בשולחן העבודה או נחסמת על ידי רהיט אחר, בבואכם לפתוח אותה. ישנם דגמים שונים ומעניינים של ספות נפתחות, כאשר בהחלט ניתן לראות בספה כפריט עיצובי לכל דבר. לעיתים כדאי יהיה מראש לקנות מערכת של ישיבה, הכוללת ספה שניתנת לפתיחה ועוד כורסה תואמת. המראה הזה מעניק יוקרה ומתאים מאוד למשרדים בהם מתנהלות פגישות של בכירים. לאחר שהפגישה מסתיימת ואתם נותרים במשרד להשלמות וסיכומים, אתם יכולים לשכב לנוח על הספה ולחדש כוחות לפני "לילה לבן" שמחכה לכם.

כמה עולה ספה נפתחת והאם כדאי להשקיע סכומים גבוהים ברכישה זו?

מערכת ישיבה נוחה וטובה יכולה לעלות כמה אלפי שקלים, אך כדאי לבדוק ולהתעניין באשר למבצעים הנערכים מפעם לפעם בחנות הרהיטים האהובה עליכם – ייתכן שתגלו הנחות של עשרות אחוזים במחיר. לפעמים גם כאשר תהיו מוכנים להשקיע הרבה מאוד כסף בספה ובכורסה, תגלו שהמתנה של כמה ימים תאפשר לכם לקבל את אותה המערכת במחיר של אלף שקלים פחות. מוטב להשקיע בריהוט איכותי המיוצר מחומרי גלם טובים, כזה שיחזיק מעמד לאורך שנים וילווה אתכם במשרד לתקופה ארוכה.

מיהם ib2b?

אתר ib2b מנסה לתת את המקסימום אינפורמציה בכל הקשור לניהול עסקים קטנים, החל מניהול משאבים ועד לניהול זמן. הצטרפו לקהילה ודאגו לעסקים הקטנים יחד איתנו. 

פוסטים אחרונים