מה מרתיע אנשים מלחבוש פאה ומהו הפתרון?

בואו לא נתכחש למציאות. בעולם מסתובבים אינספור אנשים קרחים שבוחרים להישאר עם הקרחת שלהם ולא לחבוש פאה, על אף שיש להם עדיין רצון עז בהחזרת המראה של רעמת שיער על ראשם. מאחורי זה עומדת רתיעה כלשהי של אנשים מהרעיון של חבישת פאה ואחת הסיבות המרכזיות לכך היא שכמעט תמיד אפשר לזהות את הפאה כפאה ולא כשיער אמיתי. הפתרון הוא כמובן ביצירת פאה שאנשים המביטים בה מבחוץ לא יוכלו להבחין בכך שמדובר בפאה, וכיום ישנם פתרונות אפקטיביים מאוד שאת חלקם תוכלו למצוא בבית הפאות של פאות רמי.

הרתיעה מחבישת פאה

היה אפשר לחשוב שאנשים נרתעים מחבישת פאה פשוט מכיוון שמדובר באמצעי מלאכותי ולא אותנטי, אלא שעם כל הניתוחים הפלסטיים, האיפור וטיפולי הלייזר של היום, לא נראה שיש לאנשים רתיעה מיוחדת משילוב אלמנטים מלאכותיים בכדי לתרום לאסתטיקה האישית שלהם. אם כך, רתיעה זו אמורה לנבוע ישירות מהאופן בו משפיעה הפאה על המראה ועבור אנשים רבים מדובר בהשפעה שלילית דווקא.

רתיעה זו נוצרת כאשר אנו מביטים באנשים שחובשים פאה ויכולים לזהות שהם אכן חובשים פאה. זה גם נראה לא אסתטי ומאחר ויש מעט אנשים יחסית שמוכנים לעשות זאת, זה גם לא מצליח להפוך לטרנד מקובל. הפתרון הוא כמובן בייצור פאות שנראות טבעיות לחלוטין ושלא ניתן להבחין בכך שמדובר בפאה כאשר מביטים על האדם החובש אותה. האם זה אפשרי? בחנות הפאות של פאות רמי ישנם כמה פתרונות שמוכיחים שזה אכן אפשרי.

כיצד יוצרים פאה שנראית טבעית לגמרי?

בכדי ליצור פאה בעלת מראה טבעי לחלוטין צריך פשוט להשתמש בחומרי גלם טבעיים ולעצב את הפאה בצורה כמה שיותר טבעית. זה אומר רשת כמה שיותר דקה, סיבי שיער טבעי או סיבי שיער אסתטי באיכות גבוהה במיוחד שמדמים באופן מושלם את סיבי השיער הטבעי. זה אומר גם שזירה חכמה ונכונה של סיבי השיער באופן כזה שייצור חיבור מושלם בין קו השיער ובין עור הקרקפת, המצח, הצוואר והרקות. לבסוף, זה אומר התאמה מלאה בין צבע סיבי הפאה ובין צבע הגבות וצבע שיער הגוף של הלקוח.

כפי שמסבירים בחנות של פאות רמי, המדובר בהליך סופר מקצועי שלא כל חנות פאות יודעת לבצע, אבל אם עושים את זה נכון, וזה לגמרי אפשרי, יש סיכוי טוב שפאות יהפכו לטרנד האסתטי הבא ואולי יביאו את הפתרון האולטימטיבי שתמיד חיכו לו כל אותם אנשים הסובלים מקרחת או משיער דליל.

מיהם ib2b?

אתר ib2b מנסה לתת את המקסימום אינפורמציה בכל הקשור לניהול עסקים קטנים, החל מניהול משאבים ועד לניהול זמן. הצטרפו לקהילה ודאגו לעסקים הקטנים יחד איתנו. 

פוסטים אחרונים