מצלמות נסתרות ולמה אתם צריכים אותן לעסק שלכם

אם אתם בעלי עסק ואין לכם מצלמות נסתרות בעסק שלכם, אתם לחלוטין צריכים להתעורר. כשאנחנו חיים בעידן שבו הכל זמין, הכל נגיש וניתן לקבל כמעט כל מידע אפשרי, אין שום סיבה הנראית לעין שלא תהיה לכם מצלמה נסתרת בעסק הפרטי שלכם.

עסקים רבים בארץ ובעולם כבר החכימו והתקינו ברחבי העסק מצלמות נסתרות זאת בכדי לעקוב אחר התקדמות העסק ועשייתו. המידע הנאסף מן המצלמות הנסתרות משמש עסקים רבים לבצע התאמות נכונות שישאיר את העסק רלוונטי ורווחי. עסקים שאינם מחזיקים מצלמה נסתרת בבית העסק שלהם עלולים לפספס מידע נחוץ.

אז בעולם שלא עוצר וממשיך לנוע עם הטכנולוגיה, הנה הסיבות למה אתם חייבים מצלמה נסתרת בעסק שלכם-

הפרצה שקוראת לגנב, אבל מתעדת אותו

נושא אבטחת העסק הוא אחד הנושאים החשובים ביותר לכם, זה ברור. כשאתם מאבטחים את העסק שלכם, יכול להיות שתהיה קיימת פרצה כלשהי שאתם לא תהיו מודעים אליה. כיום, גנבים רבים לא נרתעים מגדר עוקצנית או חלונות המוגנים עם סורגים. כאשר יש מצלמות נסתרות בעסק שלכם, הן אולי לא ימנעו את הפריצה, אך הם בוודאות יתפסו את הפורצים ויעזרו לכם ולמשטרה למצוא אותם ביתר קלות.

אתם סומכים על העובדים שלכם. אבל…

אולי לא בכל עסק הדבר הזה קורה, אך אי אפשר להתעלם מהעובדה שקיימים עובדים שמועלים באמונם של המעבידים שלהם. קיימים מקרים בהם עובדים נשארים לבד בעסק, כשהבוסים לא נמצאים. הדבר מאפשר להם לקחת עימם דברים מן המשרד, לגנוב מידע חשוב ואף לקחת כסף במחשבה שאף אחד לא ידע או יגלה. בהתקנת מצלמות נסתרות אתם מאפשרים לכם להיות בעסק שלכם בכל זמן נתון. גם בשביל הדברים הפחות טובים.

אתם סומכים על הלקוחות שלכם. אבל…

לא פעם ולא פעמיים נתפסו לקוחות כאשר הם גונבים מבתי עסק, כאשר בעלי העסק נמצאים בחנות והחנות מתפקדת כאמצע היום. לקוחות רבים מחכים שבעלי העסק יהיה עסוק, מחכים שיהיה עומס על העסק וכך יוכלו לקחת מה שהם רוצים ומיד להחביא. מצלמות נסתרות יכולות לפתור לכם את הבעיה הזו, לתפוס את הלקוח שבגד באמונכם וגם להוכיח אותו על כך. כשאין ביכולתכם לתפוס גניבה, טוב שיש מצלמה נסתרת שעושה זאת בשבילכם.

מצלמות נסתרות הן העיניים בגב שאתם כל כך צריכים לפעמים. כשאתם מנהלים עסק, אתם בוודאות לא יכולים להשגיח על כל מה שקורה בו. גם אם אתם נמצאים בו כל היום. כאשר יש לכם עזרים בעסק שיכולים לעזור ולתמוך בכם בשעת צרה, רצוי שתעשו זאת. לטובתכם האישית ולטובת העסק שלכם.

מיהם ib2b?

אתר ib2b מנסה לתת את המקסימום אינפורמציה בכל הקשור לניהול עסקים קטנים, החל מניהול משאבים ועד לניהול זמן. הצטרפו לקהילה ודאגו לעסקים הקטנים יחד איתנו. 

פוסטים אחרונים