עיסוי בספא או בקליניקה פרטית?

במרוצת השנים, הפכה המילה ספא למילה נרדפת לעיסוי. אך האם כולנו נרצה לבלות במתקני הספא השונים? או שמא מטרתנו האחת והיחידה היא לקבל את העיסוי שעונה על צרכינו הרפואיים? במאמר הבא נבקש לענות על השאלה ולהסביר מתי עיסוי בספא הוא התשובה הנכונה, ומתי בחירה בעסק קטן של מעסה פרטי יכולה לענות בדיוק על הצורך הקיים.

מתי נבחר בעיסוי בספא?

ספא מציג לנו מכלול של שירותים שונים שיכולים להתאים יותר לאירוע חד פעמי. יום הולדת לבן או בת הזוג, בילוי עם חבר או חברה, ציון אירוע חשוב או לפעמים סתם הצורך להתפנק ולהתנתק מן היום יום והשגרה השוחקת.

חשוב לזכור כי מחיריהם של בתי הספא השונים לרוב אינם יורדים מ-400 עד 500 ₪, וזאת כיוון שהם כוללים מתקנים דוגמת בריכה, סאונה וארוחת בוקר. אם אתם מרגישים צורך להתפנק באופן חד פעמי, הרי שאלו שירותים שלא תמצאו אצל מעסים פרטיים.

מתי נבחר במעסה פרטי?

חשוב לציין – הן המעסים אשר עובדים במתחמי הספא והן המעסים הפרטיים, שניהם בעלי מקצוע אשר עברו את ההכשרות הנדרשות על-פי חוק.

במעסה פרטי מומלץ לבחור כאשר מבקשים ליהנות מסדרת מפגשים, וזאת במטרה להביא להפחתה ברמות המתח הנפשי או לשיכוך כאבים מתמשכים בשרירים מסוימים. כמו כן, מעסים פרטיים יכולים להתמחות באופן נקודתי בתחומים חשובים דוגמת עיסוי לספורטאים או עיסוי רקמות עמוק.

חשוב לציין גם כי ההבדלים ניכרים לא אחת במחיר. מעסים פרטיים לרוב ייקחו על העיסוי עצמו מחירים שנאים בין 250 ל-300 שקלים. בנוסף לכך, בניגוד לספא בו אתם משלמים על בילוי חד פעמי, הרי שמעסים רבים מציעים תכניות של מפגשים הכוללים כרטיסיות ועלויות מופחתות.

בשורה התחתונה

אם אתם מחפשים בילוי ופינוק שמזכיר יותר נופש, הרי שספא ללא ספק צריך להיות בראש סדר העדיפויות. לעומת זאת, אם אתם מבקשים להביא לריפויו של שריר כאוב, לשיפור הבריאות הכללית או להפחתה משמעותית ברמותה מתח הנפשי, הרי שכדאי לפקוד את שירותיו של מעסה בקליניקה פרטית עמו תוכלו לסגור סדרת מפגשים.

מיהם ib2b?

אתר ib2b מנסה לתת את המקסימום אינפורמציה בכל הקשור לניהול עסקים קטנים, החל מניהול משאבים ועד לניהול זמן. הצטרפו לקהילה ודאגו לעסקים הקטנים יחד איתנו. 

פוסטים אחרונים