ריפוד רהיטים – שווה לתחזק?

זה כבר לא כל כך במודה לתחזק רהיטים ישנים שאנחנו אוהבים. בעידן החדש אנשים פשוט מעדיפים לזרוק את מה שיש להם ולקנות חדש. זוהי כמובן התנהלות לגיטימית אך צריך להבין שמדובר בהתנהלות שבהגדרה מורידה את רמת האיכות של פריטי הריהוט בבית. פריטים איכותיים עולים המון כסף ואם אנחנו מחליפים פריטים בכל מספר שנים, זה מחייב אותנו להתפשר על האיכות. אם יש לכם רהיטים שאתם מאוד אוהבים, רהיטים שהשקעתם בהם כסף רב וטיפול צמוד, אבל לאורך זמן נפגם הריפוד שלהם ואולי אף נקרע לגמרי, אתם בהחלט יכולים להחזיר להם את המראה החי והחיוני באמצעות שירות ריפוד רהיטים.

מהו שירות ריפוד רהיטים?

בדיוק כפי שזה נשמע, שירות ריפוד רהיטים הוא שירות שבמסגרתו תוכלו להחליף ריפוד לכל סוג של ריהוט, החל מספות הסלון, דרך מושבי פינת האוכל והמטבח וכלה בריפוד של שלד מיטה. כל פריט ריהוט שנהנה מריפוד בד או עור יכול לקבל חיים חדשים לחלוטין באמצעות ריפוד שלו מחדש. את השירות תוכלו להזמין כך שהריפוד יבוצע בביתכם ובמקרים מסוימים יהיה עליכם לשלוח את הרהיט אל בית העסק על מנת שהריפוד יבוצע בבית מלאכה ייעודי.

אפשרויות חדשות של עיצוב הבית

שירות ריפוד רהיטים מאפשר לכם לא רק לחדש את המראה החיוני של הפריט הספציפי, אלא גם לשנות את המראה שלו לחלוטין ואולי גם לשנות את כל האווירה העיצובית בבית. כך למשל, ייתכן שיש לכם סלון מאוד איכותי שנראה מצוין אבל סובל מריפוד מעט דהוי, אולי מחורר ואולי אפילו קרוע. במקרה כזה, אתם יכולים להחליף את הריפוד בריפוד חדש שנראה בדיוק אותו דבר, אבל אתם יכולים גם להחליט שאתם משנים את כל האופי העיצובי של הספות, בוחרים בריפוד בגוון אחר ובעל מרקם אחר ואולי אפילו מוסיפים אלמנטים עיצוביים נוספים כמו קפיטונז', תפרים לעיטור, תפירת כפתורים, הגבהת משענות, ריפוד משענות יד וכדומה. בצורה זו, תוכלו לנצל את השירות של ריפוד רהיטים לא רק כדי להחזיר עטרה ליושנה אלא כדי להוסיף עוד ועוד עטרה לבית.

מי מבצע ריפוד רהיטים?

שירות ריפוד לרהיטי הבית מבוצע על ידי בתי עסק המתמחים בתחום זה באופן ספציפי, ועליכם לקחת בחשבון שהשירות לא עולה מעט, אבל הוא שווה כל שקל והוא לבטח מבטיח לכם שמירה על הרהיטים האיכותיים שלכם והנראה מהם לעוד שנים ארוכות במחיר נמוך יותר ממחיר של רכישת רהיט חדש.

מיהם ib2b?

אתר ib2b מנסה לתת את המקסימום אינפורמציה בכל הקשור לניהול עסקים קטנים, החל מניהול משאבים ועד לניהול זמן. הצטרפו לקהילה ודאגו לעסקים הקטנים יחד איתנו. 

פוסטים אחרונים